| Nume6 a întrebat:

Cum a fost la voi "prima noapte"? happy

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cald si bine. Era soba incinsă.

| Catrice a răspuns:

Prima noapte....de dragoste sau de război?

| Sofer a răspuns:

A fost fierbinte.

| siriusblack98 a răspuns:

Naspa, ca nu mi-a dat bon fiscal la aia 100 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la ea acasă și am găsit filme p0rno pe calculatorul lui taicasu.
Am făcut repede ecran mic sa nu vada că avem 10 ani, atunci a fost singura data când am dormit in pat cu vreo fata în pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la unii a fost zi. big grin Doar zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prima mea noapte dormeam bustean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost zi big grin

Răspuns utilizator avertizat

Îmi aduc perfect aminte prima noapte, ca și cum ar fi fost ieri.
Eram un băiat care începuse o călătorie pe un tărâm despre care nu știam nimic până atunci. Un băiat plin de curiozitate, mânat de un spirit pasional și dornic să învețe, să acumuleze cunoaștere.
Eram plin de nesiguranță și emoție dar dorința de experimentare a triumfat în fața oricărui obstacol.
Am stabilit noaptea și locul întâlnirii.
Îmi făcusem o mie de scenarii în cap despre cum vreau să fie, la ce să mă aștept și ce ar trebui să fac pentru a fi foarte bun și a lăsa o impresie deosebită (când ești mic, ai senzația că impresia pe care o lași contează).
M-am pregătit, am luat ce am avut nevoie cu mine (instrumentul și creierul) și am purces înspre locul întâlnirii.
În drum spre clădirea în care urma să aibă loc acțiunea simțeam cum cordul începe să o ia pe arătură. Eram grăbit, era o vreme ploioasă, mi-am luat pulsul la radială rapid, stăteam cu ochii pe ceas timp în care am călcat în cea mai mare baltă existentă pe o rază de 100 km. Dar nu m-a interesat, am aflat că am puls 137 și toate aveau să indice că ce urma să se întâmple va fi sublim.
Ajung în fața clădirii și nu îmi puteam lua gândul de la faptul că ajung fleașcă înainte să încerc să fac ceva. Aveam în cap ideea că "fleașcă" era ceva ce trebuia să se întâmple după ce ai început acțiunea, nu înainte.
Am luat-o ca pe o încălzire, un pre-workout.
Am intrat, pe drum m-am întâlnit cu unii cunoscuți care încerceau să poarte conversații cu mine dar eu aveam o singură direcție și nu puteam fi atent la ce aveau ei de expus.
Am depășit "barierele" și mă îndreptam spre locul întâlnirii. Eram hipnotizat de peisaj.
Am ajuns, am bătut la ușă și...am fost întâmpinat de un zâmbet cald și incitant în același timp.
Am intrat cu încredere și speranță că ceea ce urma o să fie îmbucurător.
M-am făcut comod, ea și-a aprins o țigară și mi-a zis că nu are nici un dubiu că nu voi fi excelent, mă cunoaște suficient de bine.
Era o atmosferă chill în aer, simțeai cum timpul trece mult mai lent decât ar putea să o facă.
Ne-am echipat și am intrat în acțiune.
Ce a urmat a fost excepțional, a fost o noapte lungă, în care am avut rare momente de pauză (fizică), psihică nici măcar o secundă. Ne-a plăcut amândurora extrem de mult și au urmat multe nopți.

E o experiență de neuitat, prima noapte la camera de gardă, linia întâi.
Nu se uită niciodată.

| denisaromina25 a răspuns (pentru Unknownzgw):

laughing laughing) vai că mor.laughing

| syd a răspuns (pentru Unknownzgw):

­­incel detectat

| Nume6 explică (pentru Unknownzgw):

E cam expirată din 1900 glumiţa asta men, mai vin-o si tu cu unele noi

| Cineva797406016386 a răspuns:

Îmi amintesc că nu a fost nici cum că eu aveam 8-9-10 ani și de atunci nu am mai fost cu o fată singur în pat niciodată și de atunci am mai văzut de 2-3 ori acea fată și de atunci nu am mai văzut-o niciodată sad

| CatalinMihai1989 a răspuns:

NASOL! Cand sa tuf pasarica ***. Dupa ce am tufat-o ceva timp am zis sa ii tuf grav si funduletul bombat. Padure de ***. Mi-a pierit cheful de tufat... 45 min cu un penis zdravan si nici pic de pofta de a sperma. Nu puteam pentru ca aveam in minte flocii de la curul ei. Si muream de ciuda ca nu am tufat curul ei...

| TBNRcaves a răspuns:

La mine prima noapte a foost cand am stat pe Natflix la porno cu varamiu la 3 am