| DaveMustaine a întrebat:

Cum a fost prima data cand v-ati indragostit? Cati dintre voi indrazniti sa credeti ca prima iubire poate fi ultima si cea mai puternica?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai cum sa fie? mii de fluturasi in stomac atunci cand il vedeam pe strada, s-au cand cineva doar imi spunea numele lui.Inima imi batea tare atunci cand intra in vorba cu mine, ma rusinam si numai stiam ce sa spun.Nu era zi sa nu ma gandesc la el.Adormeam cu el in gand, si ma trezeam la fel.Ce vremuri frumoasehappy
Sincer eu am crezut ca prima mea iubire va fi si ultima si ca va rezista pentru totdeauna, Insa din pacate nu a fost sa fiesad.Mi-as fi dorit o viata intreaga alaturi de el, si tot mi s-ar fi parut putin.As fi vrut sa imbatranesc alaturi de el si sa ii fiu tot timpul alaturi. Oricum niciodata nu voi uita prima iubire, si sincer nu stiu daca mai pot iubi vreodata atat de mult pe cineva, cum a fost primul meu prieten.Acum din pacate, doar in amintiri si in vise mai poate fi al meu, doar in vise il mai pot tine de mana si sa il strang usor in brate, caci in realitate, nu se mai poate acest lucrusad

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eram mică şi proastă laughing
Nu eu!
Neprevăzutul smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acum sunt indragostita de cineva pe Facebook, vorbim dar inca nu ne-am intalnit.
Te pup!

| sayWhaaat a răspuns:

Eu m-am indragostit la 12 ani prima data. Am fost cu ea timp de 1 an, cel mai frumos an din viata mea. Pare o eternitate totusi de atunci, intre timp ea a castigat multe concursuri de frumusete, si acum e cu unul care cand se 'suie' pe portofel creste 10 cm. Asta este viata, m-am gandit la ea, vreo 3 ani, in fiecare zi, nu mi-o puteam scoate din gand.
Cand in sfarsit mi-a trecut, m-am indragostit a doua oara, acum la 18 ani. Iti spun sincer ca senzatia a fost la fel de intensa ca prima oara. Singura diferenta este ca fata asta m-a refuzat, si inca am momente cand nu ma pot abtine sa nu plang, cand o vad la scoala, trebuie sa fug repede la baie, sa ma pot regla.
Deci, desi credeam ca nici in ruptul capului nu o sa mai indragostesc din nou, s-a intamplat!

| girl00 a răspuns:

Superb.love struck aveam 16 anisori el 18..eu timid el nu.m-am indragostit instantaneulove struck si suntem impreuna de 6 ani jumate love struck deci e prima si ultima iubire love struck

| DanyelFSN1 a răspuns:

Cum a fost...HMMM.DECI practic eram mai mult gen "WTF CE SE INTAMPLA CU MN", practic ma "balbaiam" si etc si sa stii prima iubire ramane prima si ultimahappy