| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Cum a fost prima oara cand ati făcut si primit sex oral?

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

A fost placut, dar in acelasi timp si ciudat. Iti vin tot felul de ganduri in cap, dar daca incerci sa te debarazesi de toate gandurile si sa te concentrezi pe ceea ce ai de facut, totul o sa fie bine.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat/placut

| Quassaar a răspuns:

Este plăcut și de o parte și de alta. Indicat ar fi sa oferi și să primești în același timp.

| Shimozukushiki a răspuns:

Din păcate..., nu am făcut, și nici nu am primit :/

| Ether a răspuns:

Este o activitate care provoaca placeri de ambele parti atunci cand este facut din dragoste si nu la o oarecare persoana. Este o senzatie diferita pentru barbat nu doar din punct de vedere fizic ci si din punct de vedere al "apropierii" intre doua persoane, iar pentru femeie este o senzatie diferita fata de un act sexual normal pentru ca i se stimuleaza partile exterioare ale organului genital. La barbat se stimuleaza mult mai mult glandul, partea care de fapt este cea sensibila la un barbat. Intotdeauna trebuie sa fie reciproca acea stimulare, nu doar ea sau el sa aiba initiativa.

| Mrlove2017 a răspuns:

A fost fooarte ciudat dar cand ai un partener care te incurajeaza si te ghidează va deveni chiar placut pentru ambii