| MusicLover a întrebat:

Cum a fost prima voastra intalnire?
Unde? Ce ati facut? Despre ce ati discutat? V-ati sarutat? La cati ani ai avut prima intalnire? Mai sunteti impreuna?

Răspuns Câştigător
| Alexis_6755 a răspuns:

Prima intalnire a fost frumoasa. A fost inaintea vacantei de iarna. Am vorbit despre noi, despre trecutul nostru, prieteni nostri ce vrem sa devenim sau mai bine zis despre viitorul nostru. am spus amandoi lucruri haioase. Ne-am plimbat prin padurea Trivale, ne-am mai jucat cu zapada. Am fost acolo si la un suc. Aveam 14 ani. Nu ne-am sarutat. Doar pe obraz. primul sarut a fost cu el de Craciun langa brad. Nu mai suntem impreuna.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Prima intalnire la scoalalaughing am povestit despre jocuri de pc rolling on the floor, nu ne-am sarutat la primalaughing, a fost la varsta de 13 ani (cls 7) si nu mai suntem.happy

| IubesteEa a răspuns:

Pai la mine a fost in parca acolo ne-am cunoscut:X, apoi am fost impreuna, am avutla 13 ani in clasa a 7-a a fooost mistoohappy pacat ca s-a terminat totsad nu, era sa ne sarutam dar...a intervenit cevacrying si nu mai suntem impreuna desi tinem unul la altu:X:*sadhappy

| Andriana_7122 a răspuns:

Noi am inceput sa ne intalnim prin mesuri. big grin, imi era si mi-e frica sa ma duc la prima intilnire, sintem la distanta dupa o saptamana vb de dragoste si de tot ce era legat de noi 2 ne-am intilnit la un restaurant. Sigur ca ma sarutata a fost si primul sarut (si chiar si cu limbuta) big grin aveam 14 ani el era putin mai mare... sintem si acum impreuna ne intalnim deakum 2 anisori si ne iubim enorm.)

| denismaria92 a răspuns:

A fost.aiurea prima intalnire pentru ca eram eu prea timida. Ne-am intalnit in parc. A fost si prietena mea cea mai buna. Am vorbit despre lucruri in general. Doar ne-am pupat pe buze, nu a fost french kiss pentru ca i-am zis sa ma ia usor laughing. Aveam 15 ani cand am avut prima intalnire.
Numai suntem impreuna thanks god pentru ca ii placea de cea mai buna prietena.

| meduzzza a răspuns:

Prima mea intalnire afost ok a fost in anul 2008, dupa doua luni ne-am mutat impreuna si suntem si acum impreuna,in prima zi am vb de noi, ne-am sarutat, ne-am plimbat. Ne-am cunoscut la o prietena de-a mea. Aveam 16 ani si 6 luni.A fost dragoste la prima vedere. Vrem sa fim o familie fericita, unita, cu copii.Ne iubim enorm de mult...dar prima ta intalnire cum a fost?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost demult, dar era super pentru ca eram asa inocenti amandoi, nu prea stiam nimic despre viata. Am fost la un local frumos oriental. Am discutat despre el, despre mine, despre noi. Eram deschisi amandoi si asta era punctul forte. Impreuna nu mai suntem, ma bucura faptul ca s-a intamplat, dar nu regret ca nu mai suntem impreuna.