| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey credeti ca a procedat bine prietenul meu cand am avut prima intalnire el m-a sarutat direct a facut bine sau trebuia sa ma sarute pe obraz fiind prima intalnire?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de tinethinking Cred ca prima oara ar trebui sa te sarute pe obraz sa nu para disperatlaughing Dar daca ti-a placut e totul OKwinking

| deedeetzi a răspuns:

Depinde de tine daca consideri ca a gresit, sau ca a actionat corect tongue
Eu una as fi apreciat daca ma saruta doar pe obraz, ca o prima intalnire, ar fi fost mai frumos daca ma saruta "pe bune" mai tarziu.Dar mna, poate asa a simtit baiatul.big grin

| kevin1399 a răspuns:

Fi linistita flory... daca te-a sarutat de la prima intalnire, inseaman ca sta in coada dupa tinewinking