| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a întrebat:

Cum a fost primul >sarut:?

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, tin minte ca eram foarte emotionata si a fost un sarut foarte emotionant dar in acelasi timp extrem de dulcekiss.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ciudat, uşor deprimant. Al doilea a fost perfect.
La primul n-am înţeles nimic. Prietena mea era cu 4 ani şi ceva mai mare ca mine laughing

| Razvan a răspuns:

Prea multe emotii dauneaza concentrariiworried

| JeSa a răspuns:

Franţuzesc, pasional!

| Pupily92 a răspuns:

Emotionant. dar mai frumos, placut, sexy, excitant, emotionant, cutremurator, pasional este acum:X:X

| Andreia1 a răspuns:

De neuitat=p~

| SweetPrinces a răspuns:

Frumos, dar nu mai frumos ca cel de acumhappy

| St!L a răspuns:

La fel ca urmatoarelelaughing

| bblock69 a răspuns:

Emotionant...

| Katherine † Pierce a răspuns:

Mie una nu mi-a placut, pentru ca nu imi placea baiatu' respectiv...plus ca la sfarsit m-am dat din greseala cu capu' de perete laughing da' acum e muuuult mai binehee hee

| craniul a răspuns:

Frumos :X

| mistikk a răspuns:

Off. la 14 ani la scoala in fata profului de mate cred ca a fost cel mai superb moment cu cel mai dragut tip cred ca as repeta experientza tot cu el big grinbig grin

| roxy_9087 a răspuns:

Imi era foarte rusine de acel baiat.si stateam cu capul in pamant.(am iesit intr'o seara la plimbare) si la un moment dat am vazut ca imi ia fata in mainile lui si ca ma sarutalove struck a fost minunat.se putea si mai bine dar totusi imi venea sa sar in sushee hee. si oricum.se zice ca primul sarut nu il uiti niciodata.eu nu am uitat nici ziua, nici data, nici locul, nimiclaughing

| T. AC a răspuns:

Ca naiba. cu toata sinceritatea (dar acum daca stau sa il judec a fost cel mai rece) cele din prezent daca ar fi ar fi cele mai senzuale

| bambollaazarya a răspuns:

De neuitat si f emotionant...eu aveam 14 ani si el 13big grin.si m-a invatat sa sarut bineinteles ne placeam f mult,. fluturasi in stomac in clipele acelea si imi aduc aminte ca era f cald iuliu si eu de emotii tremuram si ii ziceam ca imi era frigbig grin de neuitat

| Rapperiţa a răspuns:

Pai... eu aveam 14 ani si el 16 jumate.eu atunci eram foarte foarte emotionata pentru ca nu stiam daca o sa iasa bine... daca o sa fac ceva gresit.etc.Primul meu sarut a fost de asemenea frantuzesc si foarte pasional.si tot cu acel tip m am "perfectionat" in de-ale sarutului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senzationalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos de pana acum:XPrimul sarut nu se poate compara:Xplin de pasiune si iubirebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar, primul sarut nu cred ca se uita. Intr-un parc, pe un leagan, frumos, as dori sa il repet dar cu alta persoanahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine a fost cel mai tare lucru dar trebuie sa ai primul sarut cu cine trebuie ca si minebig grinbig grinbig grinbig grin