| foreverANDaDAY a întrebat:

Cum a fost primul sarut?
cu cine?
mai sunteti cu acea persoana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
primul sarut a fost ceva frumos:X`
aveam 12 ani blushing eram mititica`hee hee)
nu stiam eu prea multe.`happy
cu primul meu prietenbatting eyelashes
cu care am fost o saptamanalaughing)`
stii. dupa primul urmeaza al` 2 lea si tot asa`hee hee)
primul e mai greu dar dupa te invetysmug
dar tuh?
sau ink nu?
daca inca nu` sa nu-ty fie frica ca nu trebuie sa faci nimic. doar sa te lasi pe mana persoanei si totul vine de la sinewinking
Bafta!happy
o zi frumoasawinking

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

A fost unic cu actualul meu iubit, aveam aproape 18 ani. Eram in autobuz, el s-a ridicat, eu crezand ca ma va pupa pe obraz, dar de fapt m-a sarutat, blocand pe toti cei din autobuz care vroiau sa urce sau sa coboare, toti se uitau la noi laughing. Iar eu dupa aia, am stat si m-am gandit vreo cateva zile la acel sarut asa ametita eram laughing.
Da inca sunt cu acea persoana, avem o relatie de aproape 11 luni, el fiind primul meu prieten.

| Christina a răspuns:

Frumos, dulce pe la varsta de 13-14 ani, si daca, inca sunt cu el, acum am 18 ani love struck

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

My first kiss hmmthinking a fost verryy funlaughingpentru ca cel cu care m-am sarutat prima oara este cel cu care am crescut impreuna si am fost ca fratii si s-a inatmplat acum vreo doi ani cand aveam 16 anisori.mamele noastre sunt bune prietene si locuind in acelasi cartier si avand aceeasi varsta ne cunoasteam ff bine si sarutul s-a intamplat in fata blocului de fata cu toata gascalaughinga fost tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani, la ziua surorii mele mai mari... cu un coleg de al ei din liceu. nu a foist cine stie ce... era ceva de genu: el vroia ca ii placea de mine, iar eu vroiam din curiozitate happy a fost un singur sarut pentru ca el avea prietena. peste 2 zile mi-a zis soramea ca s-a despartit el de prietena si vroia sa fie cu mine, dar eu n-am vrut. asa ca a ramas cu ochii in soare whistling dar primul sarut adevarat a fost la 17 ani, cu prietenul meu actual love struck si da, inca mai suntem impreuna happy a fost genul de sarut care implica mai multe, nu doar curiozitatea, ci dorinta, placere, pasiune, fluturasi in stomac love struck