| xXx_6966 a întrebat:

La voi cum a fost primul sarut(cu limba)...Cum a fost? va placut? mai sunteti impreuna cu acea persoana?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da e foarte placut, interesant, palpitant, la inceput ciudat dar dupa e superhappy

Si e adevarat ca nu il uiti niciodata...chiar daca nu mai esti cu pers respectivahappy

| Julia89 a răspuns:

Dragoste la prima vedere cine ar fi crezut sa iubesti cu atta putere ca la inceput, sarutul a fost ...am fost.pe culmile extremului superb...m-am casatorit cu acea persoana o iubesc la maxim

| alish a răspuns:

Hey. primul meu sarut cu limba a fost la ziua mea cand implineam 12 ani de la primul meu iubitlaughing atunci nu eram cu el dar dupa 5 luni am fostlaughing Sh sincer nu mi-a placut ptc a fost mai mult fortatlaughing)[m-a muscat de buza]laughing dar al 2-lea a fost super, ptc eram impreuna cu baiatul sh l-am sarutat din placere...:X la tine?batting eyelashes

| Daliutza a răspuns:

Aaaaaaaaa cand eram mai mik...defapt acum 2 ani nu mai sunt cu acea persoana >:p a fost ceva de vis mai ales ca a fost si primul

| Anne_1161 a răspuns:

Mijtooolove strucklaughing
da d 1 an applove struck

l tine cum a fost?batting eyelashes

| gabbyy3 a răspuns:

La mine a fost chiar super tare, cand am sarutat'o, ma simteam in al 9 cer, ca in paradis, iar apoi m'a muscat de limbutza.laughing Va dati seama ca n'am sa uit niciodata primul meu sarut, chiar daca numai sunt impreuna cu acea fata :d

| CoriiiXx a răspuns:

Chiar ieri s-a intamplat.Eu il plac si el ma place.Asa ca am decis sa iesim impreuna, si ne-am plimbat putin apoi a inceput sa ploua. Eram intr-un parc.Ne-am adapostit sub un copac si am stat imbratisati, chestii... pupici normali :3. Apoi a inceput sa ploua si mai tare si ne-am ascuns intr-o scara de bloc, unde ne-am sarutat (in adevaratul sens al cuvantuluihee hee ). love struck A fost bestial, parca eram intr-un vis love struck

| Love4Free a răspuns:

Primul meu saraut a fost acum un an! Am conduso pana acasa... si acolo s-a intamplat magia love struck!

| me_3496 a răspuns:

Primul sarut cu limba a avut loc in ploaielaughinglaughing A fost foarte romantic si foarte frumoshappy Acum urmeaza sa implinim un an de cand suntem impreunawinking