| eek a întrebat:

Cum a fost primul sarut? impresii si pareri.atat de la fete cat si de la baieti big grin

Răspuns Câştigător
| bluerose a răspuns:

Unic, sublim, asteptat... happy

29 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, primul meu sarut a fost foarte emotionanthee hee, eram foarte timida si mi-era teama sa nu fac vreo gafa sau sa rada de mine, dar din fericire nu s-a intamplat asa, am mai exersat mult de atunci, oricum primul sarut mereu este emotionant si nu se uita niciodata!

| Bacemi a răspuns:

A fost super. Stateam in pat cu ochii inchisi. Fata a venit deasupra mea. S-a aplecat si acela a fost primul sarut. A fost un moment magic. Nu il voi uita niciodata.

| zeeeeeex a răspuns:

Sincer am si uitat cand, cum si cu cine a fost primul meu sarut... spre rusinea mea sad Dar daca as putea spune cand cum si cu cine a fost cel mai reusit sarut, stiu si a fost extraordinar big grin 3 ore incontinuu ne-am sarutat, imi amortise maxilarul, nu mai aveam saliva, eram transpirat tot si cand am deschis ochii am ametit. Foarte smechera senzatia big grin

| Cryssy a răspuns:

Pai primul sarut in adevaratul sens al cuvantului (stii la ce ma refertongue). A fost super. day dreaming Nu o sa uit niciodata. Aveam cam 15 ani. Cred ca asta nu prea se poate uita. Il iubesc enorm pe baiatul acela, mai ales ca este si acum iubitul meu si va fi in continuare. happy

| theodoraafi a răspuns:

Primul sarut blushing...
pai a fost perfect dupa parerea mea. aveam 7-8 ani laughing
eram la mare, stateam in aceeasi hotel, camera langa camera si ne-am "indragostit" unul de altul.
cred ca primul sarut a fost langa piscina cand ma invitat la o savarina(acum stiu de ce e prajitura mea preferata) big grin

| yanny`s a răspuns:

La mine a fost oribil...am fost obligata si nu am ramas cu o amintire foarte frumoasastraight face

| IuliaWosster a răspuns:

Pailove struckprimul meu sarut a fost foarte deosebit.happy dar m-as fi asteptate la mai mult.happy baiatul avea niste buze perfectelove struck

| andalu a răspuns:

Destul de ciudat. avea o "textura" cu care nu eram obisnuita.Insa probabil am simtit asta si pentru ca l-am incercat de dragul de a vedea cum e happy ma simtam depasita de prietenele mele care "gustasera placerea" cu mult inaintea mea

| daniDeeDee a răspuns:

Aiaiaiiii... dupa experienta aia... nu mai vroiam sarut in viata mea laughing

| Viuvi a răspuns:

Primul sarut in adevaratul sens al cuvantului, cu implicare sentimentala, alea alea laughing a fost la 15 ani cu un super tip!
Eram atat de timida, era deja a3a oara cand ieseam cu el, il placeam mult si el cum m-a vazut asa timida m-a lasat pe mine sa fac 'primul pas' laughing
Tin minte ca l-am pupat normal si de rusine l-am luat in brate; dupa mi-am intrat 'calumea' in rol si l-am sarutat :d si nah ca oricine, e o caldura care te cuprinde in tot corpul si ai senzatia ca transpiri - asta cred ca e mai mult pe plan psihic, pentru ca te stresezi : Daca nu ma descurc? Daca rade de mine? etc - si dupa, m-am gandit numai la pupicu ala laughing big grin
si am uitat sa precizez, a avut loc langa trecerea de pietoni!
so romantic day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| →s ♥ ą← a răspuns:

Primu?laughing Cam incalcitrolling on the floor. da a fost super:X Era dulce baiatublushing si niste buzitze offday dreaming!

| teiubesc_5807 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 12 ani si a fost minunat... tineam aman2 ochii inchisi

| vampirika a răspuns:

Pai primul sarut a fost in fata blocului, dupa ce am venit de la stadion cu prietenul si niste prieteni...si a fost asa de:ne vedem maine:]]. Nu a fost frumos cu primul...ca al doilea prieten a fost frumos, ca eu am facut prima pasul spre asta=]]si a fost tarelove struck

| mcrenma a răspuns:

Primul meu sarut a fost sub o scena de concert laughinglaughing nu a fost cine stie ce, dar a fost primul big grin

| teonamaria a răspuns:

Sa-ti povestesc.amandoi eram foarte timizi si ne spuneam unul altuia ca noi am mai sarutat. dar de fapt nu era asa.Intr-o seara eram amandoi si parca a fost atractie.ne priveam in ochi si in doua secunde ne sarutam patimas...de neuitat!

| Theodora a răspuns:

Primul meu sarut a fost lent si delicat. Mi s-a parut perfect(sa nu exclud partea cand inima a inceput sa-mi bata nebuneste)

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum vreo saptamana sau doua. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Azi dimineata m-am mai intalnit o data cu el si l-am mai sarutat. Acum a fost mult mai frumos pentru ca nu m-am speriat. Este minunat sa saruti daca iubesti persoana!:X

| LAVINIA123 a răspuns:

Primul meu sarut a fost in fata blokului meu, intr-o noapte cu luna plina, in ploaie. a fost magik, iar primul sarut nu se uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani jumatate m-a sarutat prietenul meu din senin. A fost umed si lipicios big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut este de neuitat a fost asa de frumos imi era teama sa nu fac fro greseala dar nu a fost asa este foarte frumos la inceput deci va dau un sfat la cei timizi lasati timiditatea la o parte si fiti mai curajosi pentru ca totul va veni

de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi primul sarut a fost unul simpl dar de ne uitat:X
Iar primul sarut frenchi a fost si el al fel de neuitat:X cand i-am simtit "organul muncii" adica "limba" a fost o senzatie super frumoasa.

ASta este parerea unui baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...primul meu sarut a fost pe la varsta de 11 ani cand jucam adevar si porovocare si om fost provocata sa sarut pe un baiat, a fost dulce si avea niste buze perfecte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eek, cum sa fie o trecut ceva ani de atunci, aveam 14 ani neimplinitzi, si o fost descustator, cu un tip cu 11 ani mai mare ca mine, horror mai exact, si la 2-3 luni am avut primul meu preten, cu care m-am sarutat din vointza mea, desi o fost cumplit, ca habarn-aveam, dar oricum, primul meu sarut o fost horror cu tipu ala mai mare cu 11 ani ca mine...ca m-o luat direct, cu limbi si alea alea, si iti dai seama, ca n-o fost ok, m-am speriat, m-am panicat si am inceput sa plang, parca ar fi fost un dezastru da acum mi se pare o chestie tare sexi, cand o faci cu un tip dragut care iti trezeshte simpatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi amintesc cum a fost prea bine ca imi curgea sange pe toata fata si beata fata dupa ce m-a sarutat a rupto la fuga plangand ...nu o condamn ca si acum mai am poze pe pc si cand imi aduc aminte ma unfla rasulaughingrolling on the floor) happy:X

| gaby24 a răspuns:

Primul sarut hmm stai sa ma gandesctongue dap am simtit niste furnicaturi pe fund cat si pe buzelaughing)

| Zuu a răspuns:

A fost ok! Mie una mi-a plcaut... Baiatul avea experienta si cu toate astea nu si-a dat seama ca sunt incepatoarelaughingzicea ca sunt profesionista :X

| corinka a răspuns:

Oooo primul sarut o experienta unika. da ca primul a fost unul cam pe neasteptate si pentru mine, atunci, cam gretzos... dar pe urma la al doilea deja am primit placere si doream tot mai mult sa ma sarut... a fost interesant

| Enache_Alessandre_1995 a răspuns:

Buna la toata lumeaa,,, stiti primul sarut nu se uita niciodata,,, eram amandoii,,, intinsii pe spate si priveam cerul si totusi ca nu vroiam sa o sarut nu am mai rezistat si am sarutatoooo,,, o fata asa de dl ca ea nu mai gasesc,, a fost ceva spontan,,, keva magnifik,, frumoss,,, tbx,, roxyy