| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Cum a fost la voi fete si baieti primul saruthappy? funda!

Răspuns Câştigător
| AlexUtza_7337 a răspuns:

Nu am avut primul sarut inca.happy dar cred ca va fi ceva de neuitat:X

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Care este povestea primului sarut?
La mine suna in felul urmator:
El m-a intrebat daca ma saruta ii trag o palma sau il las sa ma sarute, la care eu i-am spus "Fa ce vrei"!

| CookieRaider a răspuns:

Ce draguutzzz. deci nici eu nici eu nu am avut primul sarut dar cred ca va fi ceva de neuitat adica na emotiile.mai ales daca te baiatul este cel care iti place...

| Loovee a răspuns:

Pai primul` sarut e de neuitat:X:X ...bineinteles ca am avut emotii incat nu prea stiam ce sa fac. Dar totul a fost bine.nu pot sa uit nici sarutul nici baiatul.:X

| katy0025 a răspuns:

Pai:X... primul meu sarut a fost la 12 ani
:X a fost de ne uitat... numai ca na nu stiu daca a fost persoana potrivita...

dar oricum...