| kidaaзo3 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? cand si unde s-a intamplat? :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 12 ani iar el 17.
Incepuse ploaia si ne'am mutat sub un copac sa nu ne mai ploua.
Sunase telefonul, al lui, si a vorbit un pic la tel.
Eu muream de frig iar el de cald.
Dupa ce a terminat conversatia la telefon mi-a luat capu in maini si m-a sarutat, asa dintr'o data. A inceput sa imi bata inima nebuneste. Imi era dintr'o data cald, si nu mai aveam stare. laughing

Dar un sfat pentru fete : primul sarut e cu adevarat special, superb si nu e indicat sa il impartiti cu un oarecare.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La gradinita in dulapu edukatoarei love struck

| Bibishorrrr a răspuns:

Primul meu sarut? Eh...a fost foarte frumos.Eram pe la varsta de 10 anishori.Varsta primei mele povesti de "dragoste".Mi.a placut foarte mult de un baiat de 15 ani...si eu nu stiam sa sarut.Se pare ca el a stiut. Ducandu-ma acasa pur si simplu s.a intamplat.A fost minunat.

| Sweet_3291 a răspuns:

Pai a fost intr-o discoteca pe la 2 noaptea cu cel mai dragut si dulce djhappybig grin

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Primul meu sarut a fost =p~. dupa masina de politie laughing

| katriin a răspuns:

Primul mau sarut a fost intr-o seara

| bia_8231 a răspuns:

Pai a fost intr-o seara in blocu in care stateam eu cu un baiat de care sincer nu imi placeabig grin

| ovi13 a răspuns:

Primuthinkingthinking pai in discoteca beat mort...p.s:un prieten mi-a spus ce s-a intamplatbig grin