| crina_1119 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut >: ce ati simtit la momentul actual?

Răspuns Câştigător
| alexanelly a răspuns:

Super mijto.ai o senzatzie de curiozitaae, si emotzii si dragoste si. simti ca plutesti...asa mi s-a intamplat mie.:d

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ca mi se umezesc chilotziilove struck

| Visecolorate a răspuns:

Primul sarut? Pai cu primul meu prieten. Fusesem impreuna cateva luni bune (prin a 7a), dar nu ne'am sarutat atunci. Si ma rog, au aparut certuri, ne'am despartit. Apoi la inceputul clasei a 9a el imi tot spunea ca vrea sa ne impacam. Si eu i'am zis sa ne intalnim sa vad daca e sincer. M'am intalnit cu el (era o noapte de sambata pe la 23.cu luna plina :X ). M'am asezat langa el. Stateam asa si niciunu nu zicea nimic. L'am intrebat cum ramane cu noi si nu mai zicea nimic. Parca ii disparuse tot curaju' si chefu' de discutie de la telef laughing. Mi'a spus ca ramane cum am vorbit. Eu am crezut ca face misto si am vrut sa plec acasa. Atunci el mi-a cerut telefonul (chipurile sa se uite la nu stiu ce poze). Si apoi mi-a zis ca nu mi'l mai da pana nu il pup. Eu m-am ridicat. Si l'am pupat pe obraz. Dar el m'a luat repede in brate si m'a sarutat. A fost :O. Stiu ca m-am dus acasa buimaca, m-am trantit in pat si am inceput sa visez. Si am simtit fluturasii aia in stomac cateva zile bune happy

| Marius2011 a răspuns:

Poi la mine a fost ceva jenant rolling on the floor nu im idadeam seama daca ma saruta sau nu si am tinut gurita inchisa ca ma loat prin surprindere dar dupa aia a mers bine rolling on the floor)

| koshmarul a răspuns:

Nu imi amintesc, nu a fost in orce caz deosebit

| Mayar a răspuns:

Ahh,al mine pr nu ma crezut ca nu am mai sarutat, si ma imbratisat strans, si pana sa ma dezmeticesc de imbratisare, brusc imi da un sarut frantuzesc. Mam pierdut, miau tremurat picioarele. Mam speriat, m-am gandit ca vai, nu stiu ce chestie ii asta, daca nu o sa stiu sa sarut?! K a fost cam nesabuit, ca m-a luat asa ca din oala!

| FucktheSystem a răspuns:

La fel ca toate celelalte de care am avut parte.

| TVD13 a răspuns:

A fost intr-o camera pe o masa.sincara sa fiu am fost putin speriata dar apoi m-am lasat purtata de val si a fost ok
Era ca si cum tot universul ma iubea din nou si chiar am simtit ca el ma iubeste si stiu u fluturi in stomak si din astea. Dar de atunci totul a fost normalbig grinbig grinbig grinbig grin

| Damon_8513 a răspuns:

Placut. Am simtit iubire.

| Anku112 a răspuns:

Misterios love struck m-a cuprins o stare euforica deodata si m-am simtit bine toata ziua love struck

| degette_1911 a răspuns:

Un sarut, acum or sa vina geniile sa zica ca a fost ceva special ca bla bla bla

| xBebelushax a răspuns:

Primul meu sarut a fost vara aceasta...din prima french laughing pai.am simtit fluturasi.si multa dragoste. Nu am mancat nimic o saptamana si m`a dus mama la spital laughing deci... daca sunteti ca mine. multa bafta!

| Danitz a răspuns:

Primul meu sarut a fost prin clasa a 4-a.Cu limba ma refer.Am dat de o fata tupeista, sa uita la tot felul de telenovele si chestii(de unde a invatat faza cu sarutu frantuzesc) si era moarta dupa mine.Si a zis sa o sarut, eu stiind ca vrea sa bage si limbuta.I-am atins buzele, am deschis amandoi guritele si ne-am lasat purtati de val.

| nicol_8456 a răspuns:

Mmm... primul nu prea mil amintesc dar stiu ca de fiecare data e foarte frumos si mai ales ca el e tandru cu minebatting eyelashes