| anonim_4396 a întrebat:

Cum adica sa te pupi mozol? Stiu ca-i bagi limba in gura, dar as vrea sa stiu cum! Stiu ca unii vor rade, dar asta e laughing))) Ziceti-mi cum ma pup mozol sad!

Răspuns Câştigător
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Parca mai frumos suna french kiss :D
http://www.apropo.ro/sexpertul/french-kiss-sau-sarutul-ca-n-filme-2611538
:*

| Alinush13 a răspuns (pentru DiiiAnAaaa):

Multumesc frumos !

| DiiiAnAaaa a răspuns (pentru Alinush13):

Cu placere.happy

14 răspunsuri:
| Biu90 a răspuns:

Nu e nimic de zis. Mozol e un termen regional, care nu e folosit peste tot. Inseamna sa te saruti doar ca mai cu foc sa zic asa.

| Neworder21 a răspuns:

Nu-i "bagi pur si simplu limba in gura", ci scoti limba ta la plimbare prin gura ei, ii netezesti limba si ce mai are acolo big grin
Ii poti suge limba, succes big grin

Da, intrebarea-i haioasa, da raspunsul e serios.

Alte răspunsuri
| lixu16 a răspuns:

Mozolul e de fapt sarutul pe buze. Cand zici de ex. m-am pupat cu una de inseamna ca e ca si cum o pup pe o ruda. Cand zici ca am sarutat-o e ca si cum ai zice ca i-ai dat un mozol.n De fapt mozol in perceptia romaneasca = sarut cu limba. Dar sarutul cu limba are denumirea de sarut frantuzesc.
Ps. daca voi pe vremurile astea mai aveti dubii fata de ce inseamna tot ce tine de un sarut, ce sa mai zicem noi astia care ne-am nascut in alte timpuri?big grin Succes!

| CataZuzu a răspuns:

Poti sa gasesti pe youtube tutoriale despre chestia asta. Unii spun ca ii foarte scarbos primele 10 dati, nici eu n-am incercat, deci noroc!

Alte răspunsuri
| Cobra_Cobra_1995 a răspuns:

Ii bagi limba in gura pana simti ca arde.

Alte răspunsuri