| eububu a întrebat:

Cum aflu ca o fata ma place?
Sunt innebunit dupa ea.Si nu stiu daca ma place.adica ce uita la mine mai mereu...si ea nu stie ca o plac
Deci cum aflu ca o fata ma place?
Asta este intrebarealaughing

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Zambeste-i si vezi daca iti zambeste...sh uita-te fix in ochii ei si vezi daca s pierde//

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum sa afli altfel decat sa vorbesti cu ea? Si in rest poarta-te frumos ca sa o cuceresti, fi curtenitor ca si cavalerii din vechime, fi amuzant, chiar daca ti se pare greu incearca sa treci peste inhibitii. Cauta sa o inviti la o cofetarie, asta dupa ce ai mai vorbit cu ea.

| eububu explică:

Si daca imi zambeste si se pierde...inseamna ca ma place?

| alexarank a răspuns:

Dai la buci