| Biby a întrebat:

Buna!
Cum sa stiu daca un baiat ma place?
El stie ca eu il plac pe el. Dar cum aflu daca ma place?
P. Sbig grine multe ori la scoala se uita la mine.big grin
Fundita!

Răspuns Câştigător
| deian7 a răspuns:

Ce-i dati sfaturi proaste. Daca ai sti ca la o fata ii place de tine mi se pare normal sa te uiti la ea.
Incearca sa iei legatura cu cineva apropiat lui sau sa pui pa altcineva si sa afli daca el te place sau nu cei asa greu.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca se uita de multe ori la tine inseamna ca te place du-te la el si vorbeste cu el fara rusine.

| Timmotey a răspuns:

Daca se uita la tine s-a putea ca si el sa simta la fel pentru tine cred ca te place vorbeste cu el despre un subiect banal propune -i sa invatati la o materie sa va cunoasteti mai bine hehe succes

| Dya_2611 a răspuns:

Am aceeasi problema,imi e ff frica sa-l intreb dar o sa-mi fac curaj, o sa-l iau la baie si o sa-l sarut, nu conteaza ca nu ma place dar macar am facut-o :]

| Naspa6969 a răspuns:

Pai.pur si simplu il intrebi " Cum ar trebui sa fie prietena perfecta", " ce ti'ar placea la ea " Din astea sunt doar niste ex. incerca sa'l intrebi daca te place ca si amici ca sa fiti doar amici ( pana acum), iar dupa aia o sa va indrogastit.Asa si eu cu Tudor de la ingeri primi'ti asta...Iti spun eu.Paaaa bafta cu el.