| simonaavaloaie a întrebat:

Cum aflu ca un baiat ma place? il cheama george si e dragut are ochii albastrii si imi place parul lui am fost odata cu el dar un prost lea siz la toata lumea ma place? eu il plac dar el ma bate ma injura asta inseamna ca ma place? spuneti-mi dau fundita

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Daca te injura nu prea cred ca te placehee hee dar cine stiebig grin o plama se da din iubirewinking baftatongue:*

5 răspunsuri:
| Mousie a răspuns:

Are ochii albastri. Se scrie cu un singur i, fir-ar sa fie!

| soare a răspuns:

Sigur te place daca te bate si te injuralaughing

| Zăppă a răspuns:

Nu inseamna ca te place1 Te displace total!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e serios la fata si in vorbe, nu te place, sau daca te injura fara ca u sal enervezi foarte tare, iar daca te mai impinge cate oleaca sau mai o palma, DA

| Cami_3067 a răspuns:

Pai sincer, dupa parerea mea nu prea cred ca te place. sad
Alt ceva. nu stiu pentru ca mie nu mi s-a intamplat niciodata.
Dar oricum, bafta!winking