| simonaavaloaie a întrebat:

Cum aflu ca un baiat ma place? buna sunt simona avaloaie si plac un baiat dar de atatea ori ma bate ma injura dar cred ca ma place voi ce spuneti ma place?

8 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Doamne hai ca esti culmea
cum Dumnezeului sa-l placi daca... hai te injura te injura dar te si bate> asta e prea de tot!
fa ceva straight face nu-l mai lasa sa te calce in hallul asta in picoare fetito trezeste te la realitateee!

| doinitza12 a răspuns:

Stii ca se spune cel care te face sa suferi cel mai mult acela te iubeste. eu nu prea cred. dar cred ca tie nu-ti trebu asa prieten nu.gaseste unul care sa fie dragut cu tine pa

| Michidutsa a răspuns:

Cum sa te placa daca te injura si te bate? Ce barbat o mai fi si asta care isi exprima asa sentimentele nu stiu laughing.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca te bate si te injura sigur nu te place.cum poti sa iubesti un baiat ca asta?

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Iubita, sa nu-ti faci sperante cu un badaran ca astaoh go on.Chiar nu stie sa se poarte cu fetele. Uita-l, ca mai sunt baieti pe lume.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place te place cu siguranta!

| Alina_6653 a răspuns:

In niciun caz. fetele sunt cucerite cu vorbe frumoase si atentii, nu cu jigniri si batai.nu-ti face sperante in privinta lui, nu te merita.ai grija!

| alexroly007 a răspuns:

Depinde du-te la el si intreaba baieti sunt cuceriti repede de fete da fetele...nea