| AnaAna23 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma palce? FUNDA

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inveti sa scrii corect si apoi il intrebi printr-un mesaj lasat pe peretele de la profilul sau de Facebook.

| Borderline a răspuns:

Il întrebi dacă te place. Iar dacă sunteți față-n față și îți răspunde ăaăă sau nu-ți răspunde nimic, continu-i să-l întrebi până când obții un răspuns, iar peste 30 de minute poți să-l întrebi iar ca să fi sigură că nu a zis da/nu din cauza stresului.

| RedDeath a răspuns:

Simplu : iti dai seama din gesturile lui si din cum vorbeste! Nu exista oricum prietenie intre un baiat si o fata!

| Phini a răspuns:

Daca ii mai timid sau daca se comporta mai frumos cu tine dintr-o data happy Sau daca se panichiaza in preajma ta. depinde de la tip la tip happy
dar o sa iti dai seama repede, daca te ajuta si e politicos cu tine, etc, etc... big grin Succes!

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Foloseste AVAST! Scaneazal!

| andreylupu07 a răspuns:

Iti zic direct... intreaba-l. Il tragi deoparte si ii spui ca vrei sa vorbiti foarte serios, apoi il intrebi. Fara ocolisuri! Bft!

| Black_Tavi_1993 a răspuns:

Pai, eu de exemplu cand sunt pe langa fata de care imi place parca ma fastacesc, ma incurc si alte chestii, eu de obicei sunt destul de sigur pe mine laughing, mda, daca mai sunt si alte persoane pe langa voi si el te observa sau vorbeste numai cu tine asta ar putea fi un semn, daca incearca sa se bage in seama cu tine, daca gaseste tot felul de scuze ca sa te vada sau ca sa te atinga sau ca sa vorbeasca cu tine, sau daca te ajuta in tot ce faci, atunci te placewinking

| AnonimulAnonimilor7 a răspuns:

Fii antenta. Daca baiatul e dragut si iti place de el, saruta-l si daca el vrea e de bine daca nu...

Daca e mai putin dragu il intrebi"Ba ma placi?"

Eu am folosit prima varianta si deja prieteni ma intreaba cum de reusesc

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru AnonimulAnonimilor7):

In cazul ei e:"Ba ma palci?" rolling on the floor