| gabi_9319 a întrebat:

Cum agati cel mai usor o fata? pls cat mai multe raspunsuri.
Cel mai bun are funda!

Răspuns Câştigător
| TheSol a răspuns:

Cel mai usor. hmm, usor nu poti spune. Depinde de fatahee hee
Fizic, fetele sunt atrase de baietii care se imbraca bine, care sunt curati si aranjati, si care au manichiura curata happy.
Apoi intervine si partea cu comportamentul fata de o fatahee hee, sa vorbeasca frumos, sa nu inceapa cu vrajeala ieftina si cu minciuni de care se foloseste sa para mai interesant.

Fii tu insuti, si daca asta nu e de`ajuns pentru cineva, inseamna ca acel cineva nu e indeajuns pentru tine. happy
Bafta!:**

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu o umbrelă cu mâner,,, din greșeală,, și îți ceri scuze, și așa intri în vorbă...

Răspuns utilizator avertizat
| ShowTim3 a răspuns:

Simpluuuuuuu 50 lei / 10 minute si te rezolva pentru toata saptamana big grin e criza si numai costa asa de mult.
Fii increzator si stai pe ea, du-te in oras cu ea, la cinema, in parc, pe mess, afla ce ii place si zi ca iti place si tie, fii increzator si nu fi timid (daca te vede timit ai belit carcaletele mai pe romaneste ).
Daca ea te evita inseamna ca nu te place sau stai prea mult pe capul ei.
Daca vrei sa agati o fata care nu o cunosti cel mai simplu este sa rogi un prieten sa scoata o fata afara si sa iti faca cunostinta cu ea. Daca prietenul nu vrea sau nu cunoaste, la o cafenea de exemplu, daca este full sa zicem ca o fata este singura si tu nu ai unde sa stai, du-te la ea si stai cu ea tongue.
Pe facebook cel mai simplu... gasesti acolo tot ce vrei sau pe Hi5, dar acolo na nivelul de inteligenta nu este prea ridicat, cine stie poate ai noroc. Succes, totul e sa nu fi timid! Fundoi? big grin

| delisa a răspuns:

Depinde de fata! Unora le place sa le abordezi intr-un fel altora in altfel! incearca cu complimente cred ca la toate le place asta! Si incerca sa cunosti mai bine fata respectiva vezi ce ii place si incerca sa te bagi sub pielea ei sa faci ca ea! Sper ca te-am ajutat la ceva! Oricum complimentele si fllorile cred ca le plac aproape la toate fetele! Si ciocolata!hee hee

| DeyuXd a răspuns:

Pff greu de spusthinking
depinde de greutatea fiecaruiathinking
fetele slabe se agata usor cu cateva zeci de carlige.
oricum. incearca si tu.thinking

| DragonRO a răspuns:

Poti sa ageti o fata depe situri de socializare, Sau de afara, Ochemi in oras la un suc o ingetat STAI cu ia de vorba nu trebuie sa fii timid si in primul rind nu trebuie sa se plictiseasca fata cu tine. IIbagi un sarut pasional.2 Daca nu apcepta sa vina in oras cheamo afara mergeti stati undeva si ii bagi un sarut.

| marian2011 a răspuns:

Incearca sa-i faci pe plac in tot ce faci si sa-i faci complimente des chiar si atunci cand nu le meritawinking.o floare din cand in cand :p

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei o undita cu o momeala buna( eventual un smecher asa ca tine sau un bmw) si o sa agaati mai mult decat ti-ai dori.