| adrian_7273 a întrebat:

Cum agati o fata intr-un club? Multumesc! si PS fara raspunsuri ironice sau necivilizate va rog!

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Te duci aproape de ea, te uiti la ea insistent ii zambesti daca si ea iti zambeste te duci si te bagi in vorba cu eawinking
Succes

| Instinkt a răspuns:

Daca e intr-un club din Dorobanti trebuie sa ai mertan, ferari sau lamborghinii, si trei sa tii cheile la vedere daca nu simplu sunt o gramada trucuri cum ar fi:
-pur si simplu(daca e singura so inviti la dans)
-sa te prefaci ca, cazi in fata ei si sa intrii in vorba cu ea
-sa intri in ea (folosesti ca scuza ca te-an impins cineva)
Astea sunt ctv dar dc vrei sa agati usor si multe ia-ti un mertantongue

| NedeaAndrei a răspuns:

Cel mai mare atu si avantaj cu care sa agati o fata intr-un club(stiu pe pielea mea) e sa inveti sa dansezi, bineinteles nu populara sau pe manele. te daca te aranjezi asa mai frumos si mergi intr-un club si dansezi asa mai klumea sa vezi cum ce strang fetele dupa tine:0.si toate metodele care leau spus si ceilalti sunt bune incearca sa le combini pe toate si e imposibil sa nu ai succeshappy bafta

| NICUnoscut a răspuns:

Ar fi o metoda simpla desi la prima vedere pare complicata.Depinde daca e un club unde se si danseaza ii ceri mai intai un dans si cand terminati ii ceri id-ul si/sau numarul de telefon. Oricum eu prefer cluburile unde nu se danseaza pentru ca e muzica prea tare si nu te intelegi bine cu fata.Modalitatea asta poate fi folosita si pe strada nu numai in club. Pur si simplu te duci la ea relaxat si ii vorbesti pe un ton la fel de relaxat:"Pari o tipa interesanta, as vrea sa ne cunoastem" sau "Esti o fata draguta, as vrea sa ne cunoastem". Stiu ca par simple dar functioneaza. Dupa ce spui ceva asemanator cu ce e mai sus ii ceri id-ul, numarul.Nu uita sa fii foarte calm si relaxat, daca esti agitat femeile te simt foarte repede si sunt sanse sa nu obtii nimic.