| AbbyAbby26 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie prima partida de sex?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

De neuitat happy Ar fi bine sa va informati ce trebuie facut ca sa fie cat mai usor de trecut pentru fata, sa fiti relaxati si sa va purtati cat puteti de bine fata de celalalt. Cei care nu au mai facut-o sunt destul de speriati si trebuie incurajati si ajutati. Va mangaiati si va sarutati, va faceti complimente, va apreciati unul pe celalalt pentru ce ati primit.

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Penibila in general pentru ca babatii care se masturbeaz aprea mult ejaculeaza in cateva secunde cand vad o pasarica.

Ar putea sa fie minunata superba eu reuseam cand aveam 23 ani sa fac 1/2 ora sex fara sa ejaculez si fara prezervativ.

cel mai important lucru este sa va faceti analizele!

| neutrino a răspuns:

De neuitat!

| Emilian65 a răspuns:

De neuitat.

Răspuns utilizator avertizat
| romarios70 a răspuns:

Placuta si oricum este de neuitat.

| Andrei_Balint_1998 a răspuns:

Orala