| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ii spui unei fete ca o placi? Daca o spui asa pur si simplu si ea spune ca si ei ii place de tine ce faci? O intrebi daca vrea sa fie cu tine? Nu pare o chestie de copii de 12 ani sa o intrebi pur si simplu?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ba da frate numai pustanii merg in o intreba pe fata daca ii place de el, noi adultii merem cu bmw-ulla ea si imediat se indragosteste de noi

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Raspunsul tau ne poate pune pe ganduri. Oare in cazul descris de tine, gagicile se indragostesc de bolid sau de boland?

| neutrino a răspuns:

O prietenie nu se leaga in urma unei simple propuneri. Ce simplu ar fi asa!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu-i spune niciodata unei fete ca o placi, inainte sa fie moarta dupa tine.
Sinceritatea asta te duce la singuratate. Cand placi o fata, si crezi ca ai sanse, incepi (sau incerci) sa umbli cu ea. Te porti frumos, iti arati interesul fata de ea, te apropii cat mai mult. Abia atunci, daca ea e zambitoare si se bucura ca stati impreuna, poti sa treci la declaratii.
In rest, sa spui unei fete ca iti place de ea de la nivelul de amici, in 99.9% din cazuri duce la esec.
Experienta propriewinking

| peperonies a răspuns:

Daca nu ii place de tine nu prea mai are sens a 2-a intrebare. daca nu ii place nu ii place treci la urmatoarea. are balta peste.

| Xpressurself a răspuns:

Ii poti spune ca iti place ceva la ea. tu stii ce-ti place. si daca te place si ea poti sa spui de exemplu multumesc. si sa o chemi sa va plimbati.
cand iti faci prea multe griji nu-ti mai iese cum trebuie.
daca te place te ajuta si ea. important este sa va simtiti bine impreuna. nu are rost sa te gandesti inainte ce sa spui. mai bine du-te si vorbeste cu ea. asa cum faci cu alte fete. cu altele cum de poti sa vorbesti? gandeste-te. pentru ca probabil nu iti bati prea mult capul cu ce sa spui. pur si simplu vorbesti.

| HelloWorld00 a răspuns:

Spune-i pur si simplu si apoi sarut-o pe frunte sau pe obraz. Intreab-o daca vrea sa fiti impreuna numai daca si ea iti zice ca te place. Spune-i cat er=sti de fericit si complimenteaz-o.
Succes!

| Xpressurself a răspuns (pentru HelloWorld00):

Eu as lasa fruntea la taticu. mai bine pe obraz.