| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa reactionez atunci cand baiatul de care imi place incearca sa ma faca geloasa?

7 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

In primul rand intreaba-te daca i-ai dat motiv sa faca asa ceva. daca nu, prefa-te indiferenta. indiferenta doare mai mult decat orice. nu fa cum fac majoritatea fetelor in ziua de azi:imediat pun mana pe tel si le zic tuturor prietenelor ca l-au vazut pe iubitul lor cu alta de mana, ce nesimtit, porc, ordinar etc. iar apoi suna pe un amic care stiu ele ca le plac si ies cu el de mana in speranta ca va da de iubitul lor pe strada sa il faca gelos. NU. fi o fata finutza si incearca sa vb cu el, daca va intelegeti bine. incercati sa rezolvati situatia cu calm.si poate puneti relatia pe drumul cel bun.winking

| Mia999 a răspuns:

Arr trebuie sa te faci ca nu-ty pasatongue...asa faceu cateodata... uneori merge, alteori nubatting eyelashes

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Trebuie sa realizezi ca te place happy Si sa te prefaci ca nu observi happy

| Gina1 a răspuns:

Fa-l si tu pe el gelos, jocate cu baietii din clasa la tine in fata luiwinking

| Priss99 a răspuns:

Si mine mi sa întâmplat! eu sunt de acord cu crazygirl00 si eu Asa am făcut!

| Ancuta7878 a răspuns:

Uite. Sunt cam in aceias situatie. Adica am fost. Fa in felul urmator : Fi nepasatoare, fa-te ca nu il observi. Asa va inceta sa te faca geloasa oh go on Daca vede ca nici nu iti pasa de ce sa ma tot incerce? laughing Bafta :*

| SwiTc3r a răspuns:

Dai in cap si inmormanteazal