| babyloving a întrebat:

De ce baiatul pe care il plac dar si el ma place dar nu suntem inca impreuna vrea sa ma faca geloasa? FUNDA MARE!

9 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poate pentru ca nu are curajul sa iti spuna asta. invita-l tu in oras si vorbiti despre asta. daca chiar va iubiti eu zic sa faci tu primul pas kiss succes.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vrea sa vada cat de mult iti pasa de el, si poate sa faci tu primul pas, ma refer sa ii zici tu sa fiti impreuna.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Asa e obiceiul la baieti pentru ca noi asa ne gandim ca fata o sa ii marturiseasca ea prima

| Ronnie35 a răspuns:

Simplu. Vrea sa-ti atraga atentia si sa te faca sa-l placi si mai mult. Cred ca e genul de tip macho. Poate ar fi mai bine sa nu-i arati ca-l placi. Lasa-l pe el sa faca primul pas, altfel va crede ca esti nebuna dupa el. Asta e parerea mea.

| MariaLOL a răspuns:

La o anumita varsta cand baietii plac o fata, au un comportament ciudat(ori nesimtiti ori rusinosi). Probabil ca reactioneaza asa ca sa.ti arate ca el nu ''moare'' dupa nici o pustoaica.La un moment dat o sa realizeze ca a facut o mare magarie si o sa fiti fericiti pana la adanci batraneti laughing (nu o sa realizeze prea curand)

| PisicaCuSniper a răspuns:

Pai asa sunt baietii rusinosi eu stiu asta pentru ca sunt baiat si stiu asta

| Nico_Mary_1990 a răspuns:

Poate ca te iubeste prea mult si vrea sa vada daca si tu ai acelasi sentiment. e normal. te iubeste.

| Intrebaricuraspunslogic a răspuns:

Pentru ca e aiurit scutura-l odata si intreaba-l ce vrea pana la urma? Baietii se maturizeaza mai greu deci incearca ceva sa fie bagati in seama.

| mirce0072 a răspuns:

Pentru ca vrea sa vada daca lupti pentru el sau il lasi pe mana ori cui