| hasiyukflo a întrebat:

Cum arată fizic şi moral femeia ideală\bărbatul ideal în viziunea voastră? happy

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Romantic dar dur in acelasi timp, inteligent, educat, fidel, calm, bun la pat, pe pat, sub pat... si lista continua la infinit. E aproape imposibil sa spun ce anume este ideal pentru mine. Ideal este acel om pe care il consider demn de iubirea mea! Ideala-i poate fi orice imperfectiune, fizica sau morala. Oricum cu timpul ai tendinta sa vezi altfel, sunt detalii care iti scapa.
Pana acum ceva timp, reuseam sa-l incadrez in niste tipare bine definite si totusi am intalnit pe cineva ce nu corespundea absolut deloc standardelor mele si odata ce atractia isi facuse loc, crezi ca au mai contat standardele?! Importanta aici e chimia, nu idealul, frumusetea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Corp frumos si muta

| RAY a răspuns:

Inchisa in mormant cu coliva si un mic, pe bune ce sens are sa te gandesti la ce nu exista? daca vezi realitatea si vezi ca toate sunt la fel ce logica are un ideal aiurea

| LoveSleep a răspuns:

Nicicum.
O să-ți spun când apare; o să ți-o descriu perfect, cu calități și defecte. Aia o să fie femeia ideală.

| Doub a răspuns:

Sa fie el. Daca il iubesc, nu prea mai conteaza.

| BellaKiოNana a răspuns:

Nu bea
Nu fumeaza,
NU EXISTA! big grin
ideal devine atunci cind te indragostesti cu adevarat, iar defectele i le accepti, ba chiar si le iubesti!
''Defectul tau, sunt eu. laa la la ''

Răspuns utilizator avertizat
| ridhimagupta a răspuns:

Ca Dorian Popa

| Smile3 a răspuns:

Cred ca exista. Dar nu mi-l pot imagina.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Cand da dragostea aia peste tine mii de defecte sa aibă ca nu ii vezi nici macar unul. UNUL!