| lover_5693 a întrebat:

Cum as putea dansa la disco cu prietenul mea pentru a-l excita? Fndtza...

Răspuns Câştigător
| innulea a răspuns:

Danseaza sexy, danseaza la maxim, nu te uita la nimeni in jur.

Si nu-ti fa griji de tirfele care te invidiaza, tu inchipueti cind dansezi, ca esti singura acasa big grin sau ceva de genul acesta...

Si atunci cind dansezi, fa-i niste priviri atragatoare, care sal doboare.

succes :*

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar de ce-ai vrea să-l exciţi la discotecă şi nu în pat?! thinking
Nu are cum să-ţi spună nimeni pentru că aici chiar că depinde de la bărbat la bărbat.
Ia aminte, o bună parte dintre bărbaţi pot să nu se excite deloc!
Ia-l în pat că merge mai binewinking

| Floreenofficial a răspuns:

Atinge-l pe piept, descheie-l la camasa, atinge-l pe gat, dupa cap, saruta-l, strange-l in brate... thinking

| Silviu591 a răspuns:

Nu cred ca s`ar excita deloc.adica sa zicem ca tu te`ai manifesta cum a zis "inaaa" (stupid name). ce crezi c`ar gandi baiatu'? "mda. danseaza ca o panarama. uite cum se uita ceilalti la ea.si ea ce face. danseaza in continuare ca proasta sa se dea in spectacol" si gata relatia big grin
depinde si de prietenul tau. daca e cocalar ti-ar da si hainele de pe tine. dar in fine.sa nu trecem in amanunte big grin

| Missbabydoll a răspuns:

Bine spus silviun95 laughingNu trebuie sa te freci de el ca ultima panarama si sa incepi sa-l deschei la camasa in mijlocul clubului pentru ca devii penibila. Oricum mie mi se pare o prostie sa-ti exciti iubitul in club.Asta tine de intimitatea voastra sau ti-ar conveni sa se uite lumea la el si sa se amuze ca are ceva umflat intre picioare.Penibil...

| RainDrop a răspuns:

Din manute, din coate, si din fundulet laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-te dupa animatoare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea intai ati iei prietenul si dansezi cu el si dai din buci langa el si il saruti