| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea să arat mai relaxat,să vorbesc mai lejer si degajat cu fetele, sa spun totul verden-fata cum se spune.Sunt mai timid si sa spunem ca am unele emotii

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu mai fii,ca mai mult pierzi.
In mod normal,te astepti la o fata sa fie ca macul de camp si s-o vezi ca se pierde si se inroseste,tu esti baiat,stapaneste-ti bataile inimii,respira adanc,spune doua vorbe sau macar saluta.
Pentru ca n-o sa-ti faca nimeni nici un rau,zambesti,saluti,vorbesti.
Nu te mai pierde cu firea,ce faci cand esti ascultat la ora sau cum vorbesti cu restul lumii? E acelasi lucru,si fetele sunt tot oameni ca tine,mananca,dorm,plang, rad, le e frig, somn sau foame!
Degeaba ai tu o parere buna despre tine, daca nu poti s-o scoti in fata celorlalti!

| AdyAdeluş a răspuns:

Sa arati mai relaxat...hmmm greu de spus. Trebuie sa fii relaxat ca sa arati relaxat. Emotii, o de bine inseamna ca esti genul ala de tip care e retras dar adorabil. Dar pentru a cuceri o fata e nevoie de mai mult de atat. O fata are nevoie sa simta ca este in siguranta asa ca tu trebuie sa dai doavada mereu de putere. Iti urez multa bafta! Pentru mai multe detalii sau mai multe sfaturi astept mesaj in privat!

| lex79 a răspuns:

Prin exercitiu.
ps: o respingere nu inseamna nimic, nu ai de ce te teme de fapt un sut in cur e un pas inainte.