| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu multe tipe din liceu in mediul virtual (facebook de ex),fara emotii,totul decurge lejer.Iar in realitate la scoala sunt foarte timid cu ele,nu stiu ce să spun,mi-e rusine să le bag in seama,nici "buna" n-am curaj sa le zic, la exterior nu arat..sunt stabilizat să spun asa,dar in interioru meu fierb, e un razboi.stiu ca gresesc si ca nu e bine ce fac, dar cum sa scap de acest lucru? Sa fiu mai sociabil?

3 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Baa nene, mai opreste-te in pana mea, ai pus zeci de intrebari, in esenta, la fel. O sa primesti acelasi gen de raspunsuri. Ce pilula mea raspuns astepti? Mai ho, ca esti penibil.

| Mexx99 a răspuns:

Buna.Daca te intelegi bine cu ele pe facebook sau alte retele de socializare, nu ai de ce sa iti fie teama in realitate.Nu trebuie sa fii timid, nu musca waiting.Nu ai nimic de pierdut daca le saluti, le intrebi ce mai fac, chestii de scoala.Trebuie sa fii curajos, ce vorbesti cu ele pe facebook poti vorbii si in realitate. Pupici:*

| Vaduva_Seby_1999 a răspuns:

Crede-ma e mai bine sa-ti iei inima in dinti si sa le saluti, nu are ce sa se intample rau si vei vedea ca totul va decurge ca pe facebook, p.s:stiu din propria experienta laughing