| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ii arat unui baiat ca imi place de el?
rasapunsuri cat mai repede..multumesc!

Răspuns Câştigător
| Beatriceeee a răspuns:

Sa te duci direct la el sa ii spui ce simti este destul de greu..nu poti sa stii ce reactie va avea baiatul poate deveni ceva penibil pentru tine. De exemplu daca te intalnesti cu el pe strada incerca sa te uiti la el asa dragut sa ii zambesti sa ii faci cu mana. daca si el te place iti va raspunde la zambet poate iti va face cu ochiul sau mai stiu eu ce. Un alt exemplu, daca il ai la prieteni pe facebook poti sa ii dai "like" la o poza..sau poti sa comentezi ceva la o postare de-a lui sa fii de acord cu el.iar asa poate el va intra pe tine. In concluzie daca vezi ca el nu are niciun gest ca te-ar placea, nu iti raspunde la zambet, se stramba la tine nu are niciun rost ca tu sa ii spui ca il placi..nu stiu e aiurea ca o fata sa faca un asa un pas. Fetele tot timpul trebuie sa isi ascunda sentimentele sa fie mai greu de cucerit.Eu asa consider. Bafta in tot ceea ce faci.sa ai o zi superba:*

6 răspunsuri:
| Joker92 a răspuns:

Pai fi naturala si vorbeste cu el deschis despre orice,(depinde ce varsta aveti fiecare), ii poti arata ca esti o companie placuta, pe care sa o doreasca din ce in ce mai mult,winking incearca

| sebysebyca a răspuns:

Arata-i fundul! auzi inca vrea raspunsuri cat mai repede, de parca trebuie sa ne fie frica!

| Sarah64 a răspuns:

Invital intr-un loc...casa ta/restarurant/pe plaja etc si spune-i ca`ti place de el dupa care... ii poti spune defectele si calitatile tale...
Daca vezi ca va fi nepasator...inkearka sa fiti doar pr... macar il vei avea aproape;]

| azanda a răspuns:

Stai mult pe langa el cauta o discutie in care sa ajungi candva sa ii zici ceva de genu,, tu ce simti pentru mine?''

| StiffLer2012 a răspuns:

Te duci la el si ii spui direct ce simti...asta e cel mai binewinking

| Loridana a răspuns:

Incearca sa-i spui. Vreau sex cu tine..Imediatt te va plave si te va iubit
Eu deja am incercat asa si a mers suntem impreuna incearca si TU!