| cori1995 a întrebat:

Cum ii arat unui baiat ca-mi place de el? Si cum stiu ca si el ma place?

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ii zambesti, vorbesti cu el si dupa ce va imprieteniti ii spui, cu cat mai simplu cu atat mai eficient.

| fly a răspuns:

Zambeste-i si priveste-l "oaches"; daca dupa zambetele tale si eventualele aproprieri din partea ta, el nu te invita undeva sau nu incepe sa se intereseze de tine.inseamna ca nu-l interesezi; sau ar fi posibil sa fie timid. daca nu e si totusi nu te invita afara atunci sigur nu-l interesezi; daca eventual e timid, ajuta-l si tu, poti chiar sa-l saluti prima tu si apoi sa lasi sa vezi ce se intampla.

| botafogo a răspuns:

Fa multe lucruri cu el.participa la activitati cu el.sustin-el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el, imprieteneste-te cu amici de ai lui si fa rost de o plimbare prin parc cu cei din gasca lui(inclusiv el). Acolo ii poti acorda o anumita atentie, sa vorbesti pe un ton diferit, sa deschizi subiecte cu el. Daca va reactiona aproximativ la fel, inseamna ca te placi si sigur ti-o va zice cu prima ocaziewinkingwinking.

| onemaninsane a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii spui tu in fata ce ai de zis! Fa cu tupeu totul! Cu rusinea laughing o sa vezi.mori de foame si mori singura! Asa ca: ACTIONEAZA CAT MAI REPEDE! (sa nu ti-o ia alta inainte) Ca apoi o sa fi suparata! Dai drumu!