| bibitza_7911 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unui baiat ca il iubesc si ca vreau sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Nu trebuie sa faci chestia asta niciodata pentru ca va sti ca esti la degetul lui mic si isi va bate joc de tine, facandu-te sa suferi.Cand vorbesti cu el da-i doar niste motive sa creada ca esti interesata putin de el si in asa fel va creste si interesul lui fata de tine.

| ShowTim3 a răspuns (pentru Anca95):

laughing Cu alte cuvinte sa ii zica baiatul ca o iubeste si vrea sa fie cu el... adica baiatul sa fie la degetul mic pentru fata? Ma streseaza chestia asta... sa nu crezi ca un baiat se duce azi la o fata se culca cu ea din prima si a 2-a zi spune " nu vreau sa o mai vad " lol chiar din contra laughing ne ducem ca si un catel credincios la stapan si ii cerem de mancare, dar ma rog

7 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Te duci la el şi-i spui.

| ChioruL14 a răspuns:

Te iubesc si vreau sa fiu cu tine

| bibitza_7911 explică:

Eu nu vreau sa-i spun direct vreau sal pregatesc putin cum s-ar spune

| Anca95 a răspuns (pentru bibitza_7911):

Pai cand mai vorbesti cu el spune-i ca inima ta bate mai tare decat ar trebuie.El te va intreba de ce si de acolo te descurci tu.

| Maara_Maraa_1995 a răspuns:

Nuu trebuie să faci chestia asta niciodata pentru ca isi va bate joc de tine, majoritatea baiatilor asa fac. Cand vorbesti cu el da-i doar niste motive ca esti doar interesata de el si fel si fel de chesti si da-i multe exemple bune de el iti amintesc nu ii spune că-l placi lasă-l pe el sa ti-o spună. Bafta

| Maara_Maraa_1995 a răspuns:

Nuu trebuie să faci chestia asta niciodata pentru ca isi va bate joc de tine, majoritatea baiatilor asa fac. Cand vorbesti cu el da-i doar niste motive ca esti doar interesata de el si fel si fel de chesti si da-i multe exemple bune de el iti amintesc nu ii spune că-l placi lasă-l pe el sa ti-o spună. Baftă