| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi testez prietenul sa vad daca tine la mine! fundita xD

Răspuns Câştigător
| Jeremy1 a răspuns:

Trebuia sa-l testezi inainte sa incepi relatia. Daca tu, in momentul de fata, inca mai crezi ca e de testat, inseamna ca relatia este un total esec.

5 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Cauta un motiv sa va certati, plangi un pic ca un crocodil, nu-i raspunde 2 zile la sms-uri si telefoane, daca tine la tine o sa-si ceara scuze de n ori si la fiecare mesaj o sa mai adauge ceva.

| girl001 a răspuns:

Salut draga! Stii uneori testele mai tare o sa-l faca pe baiat sa creada ca tu nu ai incredere in el, si asta poate sa aduka la certuri, cele mai deseori la despartiri.Asa ca mai bine ar fi sa-l lasi sa vezi dupa comportamentul lui daca tine sau nu.Vei vedea daca iti acorda atentie, vorbeste frumos cu tine, si nu-i esti indiferenta atunci intr-adevar tine.Bafta:*))fundita?

| Iliutz a răspuns:

Date--la-altu-vezi-ce-reachtie-are-funda-

| Crista123 a răspuns:

Incearca sa il faci gelos happy dar nu exagera, daca reactioneaza in vreun fel atunci da, tine la tine

| alexutsa2011 a răspuns:

Pai. Ii dai numarul lui celei mai bune prietene ale tale. Si ii zici sa-i dea mesaj cu "Buna cf. Sunt o fata si vreau sa ne cunoastem". Si tu in acele mimente vorbesti cu el prin mesaje. Si el daca iti spune ca i-a dat o fata mesaj inseamna ca tine la tine si ca este sincer. Si daca prietena ta il intreaba daca are prietena si el spune ca nu atunci cred ca este cel mai bun moment in care sa ii spui sa va despartiti. Inseamna ca nu tine la tine. happy