| ραтяίcία a întrebat:

Prieteul meu s-a dat la alta fata de fata cu mine... vreau sa il testez sa vad daca chiar tine la mine? Voi ce ziceti? Sa il testez sau nu?:d

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Logic...
testeazal c poate chiar nu te mai place si stai degeaba cu el:p
funoi?:*

11 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Ai avut rezultatul testului in fata ochilorthinking

| Ana a răspuns:

Eu zic sa-l lasi big grin

| mdany a răspuns:

Din moment ce s-a dat la alta fata in fata ta ar putea fi un fel de te a face sa fi geloasa, ori eventual chiar este indragostit de aceea fata si hormonii nu sa-u mai putut abtine.laughing Oricum daca vrei sa il testezi ai putea incerca, dar la ce folos pentru ca baieti mai sunt halal dumnezeu cati vrei pe lumea asta. Faci cum crezi ca-i mai bine.
O zi buna.

| 4b a răspuns:

Pai patry fata, daca s-a dat la tipa aia (sa nu uitam ca erai si tu de fata), din start realizezi ca ceva nu merge bine... ce saracia sa-l mai testezi, tu vb cu el si spune-i ca daca tine la tine sa-si bage mintile in cap si sa numai fie asa! vedeti ce facetiwinking

| annna a răspuns:

Un nic test nu ii strica nimanuihee hee...eu zic ca dawinking

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca s-a dat s-a dat la alta fata de fata cu tine nu e clar?

| Lady.Love a răspuns:

Pai de ce test mai ai nevoie cand face treaba asta de fata cu tine? Daca totusi vrei sa-l testezi, da...ar fi bine sa o faci ca sa te convingi. Dar in orice caz, cand se da la alta de fata cu tine, ce crezi ca face cand nu esti tu in preajma?
Sper ca te-am putut ajuta. happy

| Magda267 a răspuns:

Buna! pai il poti supune la un mic test! poti sa ii intorci roata.sau pur si simplu il testezi cu alt id.Bafta!

| Teils a răspuns:

Eu nu zic sa il testez. Prietenul tau, a vrut sa iti demonstreze cat de "macho man" este el si in plus a facut asta sa se dea mare in fata ta laughing

| Paulla a răspuns:

Nu. Sincer nu cred ca mai merita.
Dar daca vrei sa-i mai dai o sansa, poti sa faci exact la fel.
Ce iti face altul, fa-i si tu.batting eyelashes

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, are trebui. Chiar si eu la un momentdat am apelat la acest lucru candva. Si a fost de folos. Si stii cum? Mergi la scoala, daca el se uita la tine, tu e uiti la altcineva, sa vezi cum reactioneaza, sa vezi daca chiar tine la tine. Sper sa mearga si bafta! Funda?