| anonim_9012 a întrebat:

Cum as putea sa-mi organizez ziua de nastere ca sa fie ff interesant? cea mai originala sugestie primeste fundawinking

2 răspunsuri:
| sw33tdoll a răspuns:

Depinde cîţi ani ai)
Deci dacă ai vreo 12 ani))îţi amenajezi casa ca de sărbătoare şi chemi prietenii la tine)deci poţi să il rogi pe tati să iţi facă carne la grătar şi poate şampanie ceva)şi tot genul de mîncăruri))şi pe lingă toate)jocuri chestii de genu şah,karaoke),muzică,filmuleţe))sper că înţelegi ideia))
Dar dacă eşti mai mare deci ţi-aş sfătui aşa)să pleci cu prietenii undeva la pădure,la un club de noapte ceva hot),sau la vreo piscină unde să fiţi doar voi)şi deci acolo diferite jocuri pentru anii voştri))un pic de băutură,cocteiluri,dar nu uita de măsură,grătar, dj, mincare multă))dacă la piscină poţi face bikini-party in cinstea b-day-ului tău))incepin de seara pînă dimineaţa e ceva hott))atîtea ideii am dacă vrei îmi scrii in privat cîţi ani ani şi te ajut cu ceva, mai multe ideii îţi dau))Apropo ai noroc mare că eşti născut vara(((

| kaBooMx a răspuns:

La piscina, daca nu acasa, muzica masa, poate karaokehee hee