| fantasy01 a întrebat:

Cum as putea sa provoc lesinul? Funda! Urgent! scuze categ

Răspuns Câştigător
| dreamygirl a răspuns:

rolling on the floor Este extrem de simplu!
Il/o pandesti dupa usa, si cand apare, il/o izbesti cu ceva direct in cap! laughingIndeajuns de tare incat sa doarma bine 5 minute, indeajuns de incet incat sa nu dea coltu'.laughing
Scuza-ma... sper ca nu te refereai la propriul lesin?laughingrolling on the floor

7 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

E usor...respiri intens cateva minute si pe urma iti tii respiratia si cineva din spate te stange tare de tot in brate.preferabil un baiat care sa te poata tina cand lesini, sa nu dai cu capu de cine stie ce. Insa nu dureaza mai mult de 30 de secunde. Si poate sa aiba consecinte. Mie de ex imi da sangele pe nas...bafta daca ai chef sa incercitongue

| Carmen a răspuns:

Scuza-ma,dar esti cu capul.

| Alecsaandrra a răspuns:

Esti nebuna

| Alecsaandrra a răspuns:

Esti nebuna fat`o

| andreii2 a răspuns:

Stiu eu cum. Lesini 100%.e ceva legat de respiratie.in 4 minute lesini.
Dar zi-mi de ce vrei asta?

| MalinaH a răspuns:

Te uiti in oglinda! laughing

| Sofia07 a răspuns:

Esti nebuna? Eu am probleme cu asta incerc pe cat posibil sa evit lesinul iar tu vrei sa afli cum se face. Ai impresia ca e prea grozav? Iti doresc sa nu lesini niciodata, mai ales pentru o prostie. Si totusi, daca vrei, roaga-te sa te imbolnavesti si poate iti iese cevahappy