| ToxicKiss33 a întrebat:

Cum atragi atentia unui baiat? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| AndreyTPU a răspuns:

Buna! Fii cat mai tu insati, ajuta mult.Fii naturala. Poate te scoate la suc.
O zi buna!

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu trebuie sa demonstrezi nimic, fii cat mainaturala si daca acel baiat va avea ceva pentru tine, cu siguranta te va baga in seama, altfel poti sa stai si in cap, ca tot nu te va baga in seama.
O zi frumoasa sa aihappy

| Brâncuşi a răspuns:

Heii, ar trebui să îi arăţi ce poţi, băieţilor le plac fetele mai simpluţe acum nu te plimbi prin faţa lui cu o sticlă de bere şi fumând. Fi happy în stilul tău şi eventual vorbeşti un pic cu el, ai să vezi că te descurci, sper să te scoată la un suc. Succes!
O zi frumoasă.

| TheAce a răspuns:

Baietii apreciaza mereu o fata curajoasa. Nu intr-un mod exagerat desigur. Exista o groaza de medii online astazi dincolo de intalnirile live in care il poti aborda. Invita-l undeva. Fii tu insuti si fii spontana!happy

| pLeX a răspuns:

Depinde de varsta.

pana in 16ani, un joc pentru pc. dupa, un decolteu bun.

| Incepator01 a răspuns:

Ii arunci cu pixu in cap si strigi " Bwaii, gustere, baga si tu niste atentie la moa ". Si o sa fie atent sa nu-si mai ia pixuri in cap.

| geogeo93 a răspuns:

Ii arati o parte intima a corpului tau. Sau ii dai o palma, asa sigur ii vei capta atentia laughing

| anonimmmu a răspuns:

Fa lucrurile care i plac si lui s atunci sigur te va remarca