| GabiCh93 a întrebat:

Cum atragi atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Atentia unui baiat o poti atrage prin aspect fizic, haine cat mai sexy sau comportament, limbaj. Insa a atrage atentia unui baiat nu reprezinta mare lucru. A se indragosti un baiat de tine e mai frumos si pentru asta nu trebuie sa faci nimic special, doar nu vrei sa se indragosteasca de o imagine falsa pe care tu ti-o creezi nu? Fii tu insati, atat si vei avea dragostea de partea tawinking

5 răspunsuri:
| Mihaic93 a răspuns:

Intrebi : "care e gay?" singur raspund 50.

| francesca a răspuns:

Arunci cu ceva in el!tongue, sau il barfesti, sau spui ca este un antipatic si nu intelegi ce vad celelalte la el...chestii de genu.cateodata chiar mergebig grin

| hippiemuslim a răspuns:

Deja mi-am atras atentia happy Depinde de baiat, depinde de tine.

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Te uiti mai mult la el, incerci sa intri in vorba cu el si sa-i zambesti cand se uita la tine. Sa fi tot prin preajma luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna modalitate e sa sari si sa dai din mini cind il veni si nu strica daca si tipi putin asa ii atragi atentia unui baiat... glumeam incearca sa fi tu insati nu incerca sa pari ne interesata pentru ca va crede ca esti invizibila fi senzuala rizi la tare pentru ca el sa te remarce si uitatae la el cu coltul ochiului mai multe informati intra pe saitu www.nam gagik.ro si vezi ce trebuie sa faci :P:-))