| 162253 a întrebat:

Cum credeti ar fi posibila o relatie serioasa intr-o fata de 15 si unul de 23?

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Da deoarece cu cat baiatul e mai matur cu atat stie sa protejeze o fata nu ma refer la raportul sexual ci la fapmul k vrea ceva serios...

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Relatie SERIOASA, la 15 ani?
La 17-18 o sa-l lase ca sa se simta libera, o sa-si ia frumos zborul spre alte zari, cu lectia gata invatata!
Pacat de amandoi.

| mgtow a răspuns:

In aceasta situatie fata inca nu a ajuns la maturitate si viseaza in loc sa isi deschida ochii la realitate, iar barbatul (e major) ar trebui sa ii zica ca e mica pentru el, daca accepta e prost si pedofil.

| carminaburana43 a răspuns:

Relatie serioasa nu dar dragoste trecatoare si foarte aprinsa, da!

| EuOO a răspuns:

M-au amuzat unele răspunsuri. Sincer, este posibil dacă fata de 15 ani este mult mai matură decât vârsta ei şi ştie să aleagă ce e bine şi ce nu. Cât despre cel de 23 de ani, trebuie să ştie cum să se comporte şi să nu profite de respectiva fată. Totul i se va întoarce împotriva-i la un moment dat...

| LiviuAlan a răspuns:

Nu prea poate fi posibila... Daca te iubeste sa mai astepte sa treci macar de liceu...

| edy1321 a răspuns:

Fata are 15 ani, tipic, ca orice adolescenta in alduri vrea scula mai mare nu puta de 15 ani, ala pervers excitat vrea ce e mai bun si tanar. Vezi evidentul?