| soony a întrebat:

Credeti ca o relatie de la distanta e posibila?

Răspuns Câştigător
| ProfaBlondă a răspuns:

Daca suntem obiectivi, nu. Dar depinde de cit timp nu o sa va vedeti, de ce virsta are el, de cit de serioasa este relatia voastra, de cit si cum o sa comunicati. Probabil o sa se spuna ca daca o sa va iubiti o sa reusiti sa treceti peste toate, dar in afara de dragoste mai trebuie respect, incredere si multe altele. Mult succes!

8 răspunsuri:
| ginamagheru a răspuns:

Depinde cat de puternice sunt sentimentele.De obicei, aceste relatii la distanta nu functioneaza, dar nu trebuie sa gandesti asa.

| NoSens a răspuns:

Orice e posibil dar cred ca nu adica te poate insela oricand fara sa stii ca o face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibila. Relatia noastra a cununat cu un baietel si o familie frumoasa.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da. eu vrancea el arad. ne vedem odata la 3 saptamana. am avut o relatie de 7 luni cu unul din Italiabig grin

| PsihinG a răspuns:

E destul de greu sa ai o relatie la distanta, e si o vorba foarte adevarata
"Ochii care nu se vad se uita".
Acuma depinde daca incepi aceasta relatie de la 0 sau deja o ai?

| Lia09 a răspuns:

Da! Eu am o relatie la distanta de 1 an si 5 luni.

| MaicutaMaui a răspuns:

Posibil doar pentru cei foarte optimisti.

| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Pai acum depinde si de parsoana ce relatie aveti intre voi dar nu prea se poate si lui ii trebuie atentie din partea ta si tie din partea lui unle persoana se iubesc de la disanta si se zice ca asa e mai roamnitc dar nu este asa acum despinde cum te gandesti daca o relatie este posibila de la distanta