| MrrLove a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa fie prima intalnire?
ar trebui sa aiba loc primul sarut? love struck

8 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu conteaza locul, atata timp cat iti place baiatul, ai senzatia aia de fericire, e un sentiment unic si nu o sa uiti niciodata acea intalnire si acel sarut.

| fuzzer a răspuns:

Prima intalnire, ar trebui sa fie romantica, si sarutul va veni cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ddespartire, in fata blocului tau sau unde va despartiti dupa intalnire, il poti saruta pe obraz. Atat. La a doua, intalnire la fel si te poti uita dragastos si zambind cu inteles, abia la a treia intalnirre ii poti da un sarut adevarat.Asta iti poate da o idee ce urmareste de fapt la tine.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Depinde de ce intalnire, daca e de aia asalaun suc pe centru pff nu prea ar merge un frantuzesc, dupa o cina, chiar si ieftina happy la restaurant ar merge un frantuzesc + sex daca baiatul, cum sunt si eu, ii usor de infierbantat

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Depinde de cum a decurs intalnirea. Daca te-ai simtit ca naiba, fii sigura ca n-o sa vrei tu sa-l saruti. Daca ti-a placut, poti sa-l saruti sau sa-l tii in suspans pana la urmatoarea intalnire. :*

| queenofsaigon a răspuns:

Depinde cât de mult ţi-a plăcut. Îţi dai seama pe moment dacă se cuvine sau nu.

| Anonim643 a răspuns:

DA