| Alexxxxx1 a întrebat:

Bine TPU deci eu m-am pierdut crying(( Maine voi avea prima intalnire cu o fata(la mine chiar e PRIMA) si nu stiu mi-e frica oarecum sa no dau in bara...
Deci vreau sa va intreb primul sarut trebuie sa aiba loc la prima intalnire sau la urmatoarele?
P.S.: Sper sa fie si alte intalniri big grin
In cazul in care ar trebui sa fie la prima intalnire sarutul trebuie sa iasa bine nu? Aici intervine o problema in cazul meu...
Ma-m gandit sa o intreb daca vrea sa fim impreuna si sa o sarut dupa raspuns la nevoie(si daca va mai fi cazul).
Voi ce credeti?
P.S.:Mentionez ca am 14 ani si ea la fel, eu am 0 experienta in asa ceva, ea a mai avut prieteni pana acum.

4 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Prima intalnire?
Wow, delicat subiect, mai ales ca esti BAIAT! Si nu, nu cred ca e ok sa o saruti la prima intalnire, ca ea poate nu te place (just sayin'). Incearca sa fi spontan, sa nu iti repeti dinainte ce ii vei spune, ce o vei intreba. Eu, personal, urasc sa ma intrebe un baiat la prima intalnire tot felul de prostii gen "care e culoarea ta preferata?". Seriously, parca as fi la interogatoriu. Lasa vorbele sa mearga de la sine. Si eventual, un pupic pe obraz daca vrea sa fie cu tine, sau un pup pe buze (nu french kiss laughing, slow down). Ia-o in brate, tine-o de mana si fara abureli din alea "te iubesc" la prima intalnire straight face.
Bafta!

| Alexxxxx1 explică (pentru sophieLY):

Multumesc Pentru sfat sper ca va iesi totul bine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| gicubezereu a răspuns:

Nu stiu