| DeuMăi a întrebat:

Cum credeti ca trebuie sa ma port in relatia mea? Stiu ca poate nu va intereseaza dar...as dori un raspuns fara glume proaste...scuzati categoria e cea mai vizionatapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

1:Categoria e portivita.
2tongueai trebuie sa fi tu insusi si pooartate normal cu iubitul tau si arata-i cal iubesti ia-l in brate, pupal, zi cal iubesti mult si sa nu fi niciodata geloasa pentr ca gelozia strica multe relati nu fi geloasa lasa-i si un pic de libertate. funda?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi tu insuti

| h3r a răspuns:

Pentru inceput comunica mult cu el, nu lasa sa intervina monotonia.
Glumeste, schimba pareri, arata-te binedispusa si mai ales, incearca sa te simti bine in pielea ta.
Sa speram ca o sa faca si el la fel.

Take care.

| Dariusuu a răspuns:

In relatia ta cu cine?
Cu prietenu? Cu tigarile? Cu Telefonul?

Presupun ca e prietenul. Cred

Pai fa in asa fel sa fi fericita la fel si partenerul tau. Doar tu poti face asta.

Lasa timpul sa treaca. Totul va fi bine.

| DeuMăi explică:

Multumesc pentru raspunsuri...mai astept cateva si dau fundoiu`big grin