| mocanz a întrebat:

Cum credeti care din aceste 2 masini sunat mai une in nfs Most Wanted
vw golf sau chevrolet cobalt ss?
Dau funda la raspunsuri serioase?

Răspuns Câştigător
| dnxbv a răspuns:

Pai nu stiu. dai funda la raspunsuri serioase?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cobaltu' suna mai bine e o obisnuinta de inceput d joc, imi aduc aminte cand aveam ps2 si cand incepeam NFSMW aveam cobaltul cu timpul la modificari de motor suna mai tare si nu e agradabil de serie e bine dar daca il lasi asa mai tarziu ai competenti care te intrec in cursa, Daca ai un pc bun asteapta pana la anul intre lunile Ianuarie - Martie si poti juca test drive unlimited 2 ala e marfa

| Crisu a răspuns:

Nu mai pune la categoria asta! Nici macar nu e ceva grav, si.

| gigiro a răspuns:

Reformuleaza intrebarea pentru ca e de neinteles!

| bianca a răspuns:

Golf frate doar e nemteasca:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chevrolet cobalt ss e mai buna decat golfu

| Trofin_Niku_2000 a răspuns:

VW Golf e mult mai puternica ca Chevrolet Cobalt SS. Ti-as recomanda VW Golf

| Jan4ik a răspuns:

Chevrolet Cobalt SS cea mai bunnaaaa

| Trofin_Niku_2000 a răspuns (pentru Jan4ik):

Cobaltu abia daca i-a 80 mph. dupa parerea mea Mercedes SLS 500 e cea mai buna