| malishka93 a întrebat:

Cum credeti? Dupa o perioada de certuri la un final poate sa revina totul la normal si cuplul sa fie din nou fericit si sa uite de tot raul? vi sa intimplat asa?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,da e posibil, se zice ca ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, dar la mine a avut un gust parca mai bun...eu si prietenul meu ne-am certat si ne-am despartit de o gramada de ori, apoi dupa o perioada in care am fost despartiti, ne-am dat seama ca nu putem sta unul fara altul si ne-am impacat si iti spun sincer ca asa cum ne-am inteles parea un vis...2 ani de zile ne-am inteles de minune,nu imi venea sa cred ca dupa atatea certuri si despartitri,mai exista o sansa pentru noi si ne-am inteles super, desi un an a fost plin de certuri, 2 ani a fost magic, daca 2 persoane se iubesc cu adevarat, pot sa se inteleaga, sa existe respect si incredere.

1 răspuns:
| daddu a răspuns:

Mai dai o sansa daca a gresit, poate isi da seama de greseala si o repara. Daca deja a gresit si a 2 -ua oara zic sa-ti cauti alta "jumatate".