| CostiCalin a întrebat:

Cum e cand faci prima data sex?(in cazul baietilor) iar fetele. a-ti fi curioase sa o faceti cu un virgin?happy

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Pai iubitul meu a fost virgin happy Si eu la fel, deci nu este nicio problema happy Pot spune ca aman2 "urcam" pe acest drumwinking Este ceva frumos si te ajuta sa iti cunosti partenerul din ce in ce mai bine happy

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Am facut.o, fara sa stiu, am aflat dupa cateva luni, si am fost fericita sa aflu. Eram amandoi virgini. Si inca mai suntem impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| maddy_9643 a răspuns:

Cine vrea sa vb cu mine sa dea add l; a id meu deejay_mady (masss)

| CostiCalin explică:

Ms sparlu.