| bleakk a întrebat:

V-ar place ca iubitul/prietenul/iubita/prietena cu care faceti pentru prima data sex sa fie virgin/virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost si mi a placut, daca nu era tot imi placea ca o iubeam.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sincer,nu,desi ca idee e foarte dragut.
Dar macar unul din doi ar trebui sa stie ce face acolo, nu?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Chiar deloc.

| powergirl a răspuns:

Sa fiu sincera la inceput nu voiam sa fie virgin si el ca si mine sa nu stiu nici unu ce facem voiam ca macar el sa stie ceva sa aiba putina experienta nu am tinut nici dupa aia dar daca nu eram eu poate ca imi placea un virgin dar nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe "/". Prieten vs. iubit. Wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am avut de-a face cu virgine intotdeauna au fost ceva probleme. E placut sa stiu ca eu am fost primul, dar si mai placut sa mearga lucrurile bine si fata sa stie ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa stie sa scrie corect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
DA, mi-ar placea foarte mult.
E trist caci in ziua de azi nu se mai pune pret pe virginitate...
Te pup!

| 3udoareu a răspuns:

Nu mi-ar placea ca iubitul meu sa fie virgin pentru ca vreau sa aiba experienta si sama **** bine laughing) pai ce e asta!? actiuneee!