| Chimilica a întrebat:

Cum e prima oara cand faci sex? La fete ma refer. Detalii va rog sunt si eu curioasa. Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Se spune ca te face sa zbori in al 9-lea cer big grin! Asa e, dar daca e baiatul ales! Dar zborul tine doar cateva minute si iar revii pe pamantbig grin

3 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa curga sange. doar ca doare si e mai greu pentru ca ti-e frica si nu te exciti destul big grin.

| KaRa23S a răspuns:

Primul contact e dureros si curge sange, la urmatoarele nu mai ai problema. Cauta si tu pe google, daca nu te-am lamurit.

| traaaaance a răspuns:

Incearca si ai sa vezi big grin