| sHellby a întrebat:

Cum este atunci cand saruti pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il\o placi va fi cel mai frumos moment. nu te gandi la asta prea mult... lasa-te purtata de val si saruta-l\o. sigur va fi minunat deci nu-ti face griji.
inca ceva... daca esti indragostit\a asculta melodia asta... eu o ador :x ( stiu ca melodia nu are legatura cu intrebarea )http://www.youtube.com/watch?v=snVFPJIlEyQ

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Este un lucru special!

| thereforyou a răspuns:

@simonica57
Si cand te-ai trezit? Era dimineata?

| Азбука a răspuns:

Ca si cum ai saruta prima oara.

| Biuka a răspuns:

Misto` big grin. Sunt sigura ca te-am ajutat asa ca da o fundabatting eyelashes

| simonica57 a răspuns:

Este cel mai frumos lucru pe care ti se poate intampla(daca va placeti)te simti ca si cand esti in rai
fundita te rog frumos

| nattyC_6241 a răspuns:

Draga...pentru fiecare dintre noi primul sarut este o experienta minunata, dar la randul ei diferita... fiecare persoana saruta altfel

| Florin_6126 a răspuns:

Nu ai nevoie de cuvint, incerca si ai sa vezi...

| Nutella11 a răspuns:

Depinde cu cine te saruti.Dca te saruti ca persoana iubita, atunci e o experienta frumoasa.Si nu ar trbeui sa te ingrijorezi cum se saruta sau ceva de genu` pentru ca vei stii in acel moment.asa am patit si eu la primul meu prieten.Nu stiam cum sa ma sarut cu el(el avand foarte multe prietene inainte), dar a fost ok.winking

| elenalisa96 a răspuns:

Foarte special :X Ca in al 9-lea cer!