| tinablageanu a întrebat:

Cum este la dezvirginare? Si ce schimbari fizice si psihice se produc?

2 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

In primul rand partenerul trebuie sa te pregateasca pentru asta.Ma refer ca trebuie sa fii excitata sa iti doresti intr-adevar sa se intample asta.Cu cat esti excitata mai mult cu atat ai sa simti mai putin durerile in momentul dezvirginari.Si de acolo daca baiatul stie ce face te ridica in al 7-lea cer si nu ai sa uiti momentul ala toata viata ta.Schimbari fizice -ai sa incepi sa te dezvolti cum trebuie.Psihice-ai sa astepti momentul cu entuziasm sa fii ridicata in al 7-lea cer a doua oara si a treia si tot asa.Dar nu uita un lucru esential.PROTEJAREA.

| iulia_7948 a răspuns:

Poti contacta 100000 de boli cu sau fara prezervativ, asta ar fi schimbarea d.p.d.v. fizic. Psihic...imagineaza-ti...o sa vezi ce si-a dorit mamica ta sa nu vezi niciodatalaughing