| ana17 a întrebat:

Se produc schimbari fizice dupa prima relatie sexuala?big grin

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici nu te dezvolti mai bine, nici nu te opresti din dezvoltat, nici nu ti se lasa sanii, nici nu ti se fac mai fermi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu putin noroc, daca el stie sa se poarte, tine la tine, si e totul ok, incepe sa-ti placa din ce in ce mai mult!
Dar, mare grija! Nu "vana" orgasmul!, ci lasa-te in voia simturilor, si atunci, poate cand te astepti mai putin, va apare! Fii pregatita!
Success!

| catthshshshs a răspuns:

Depinde de persoana. Unele schimbari fizice pot fi doar coincidente cu prima relatie sexuala, deci nu neaparatwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Nu doar psihice

Răspuns utilizator avertizat
| dana1986 a răspuns:

Poate o se te simti putin altfel dar in nici un caz schimbari majore incat sa-si dea seama cineva ca ai facut sex doar in cazu in care nu incepe sa-ti creasca burtica, oricum atunci cand o faci gandeste-te daca persoana respectiva o merita pentru ca o sa fie o experienta unica.succes

| cristibossu27 a răspuns:

Nu cred.doar schimbari hormonale.

| demonel a răspuns:

La barbatio se mareste iar la femei se largeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana.schimbari fizice se pot produce in mod dramatic:daca nu te protejezi, poti ramane insarcinata din prima!
poti contacta si boli, tot din prima, iar unele te schimba, macar pentru o scurta perioada.(la inceput, in loc de "boli" am scris ca poti contacta si "boi" stii tu, gura pacatosului adevar graieste-vroiam sa zic, ai grija cu cine o faci)
N-as fi vrut sa te sperii dar tu ai inceput cu intrebari de felul asta.
Pana la urma, eu cred ca daca esti(pe cat posibil) atenta, va fi de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, sfatul meu este sa fi sigura ca asta vrei pentru ca poti ajuti sa regreti si sa fi dezamagita...in orice caz nu se observa.

| iulia_6953 a răspuns:

Da